Комунікативний компонент мовленнєвої діяльності у дітей. Методика формування. Діагностичний комплекс. Комплект

Комунікативний компонент мовленнєвої діяльності у дітей. Методика формування. Діагностичний комплекс. Комплект

Комунікативний компонент мовленнєвої діяльності у дітей. Методика формування. Діагностичний комплекс. Комплект від компанії Інтернет-магазин "Книжник" - фото 1
325 ₴
Мін. сума замовлення 150 ₴
Немає в наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
Видавництво Ліпс
Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Стан
новий
Вид
Пособие
Год издания
2020
Вид переплета
Мягкий
ISBN
978-966-191-235-8, 978-966-191-234-1
Тематика
Педагогам

Опис

Комплект – 2 посібника

МЕТОДИКА  ФОРМУВАННЯ

144 с.

Схвалено до використання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами комісією зі спеціальної педагогіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України від 19.04.2019 р. № 22.1/12-Г-231).

У навчально-методичному посібнику репрезентовано методику формування комунікативного компонента мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку, розроблену з урахуванням основних показників сформованості комунікативного компонента мовленнєвої діяльності дітей із загальним недорозвитком мовлення, спрямовану на стимулювання комунікативної активності, розвиток навичок ймовірного прогнозування, активізацію пізнавальної та мовленнєвої діяльності, удосконалення навичок зв’язного мовлення, попередження аграматизмів, дислексії і дисграфії зазначеної категорії дітей.

ДІАГНОСТИЧНИЙ  КОМПЛЕКС

124 с.

Схвалено до використання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами комісією зі спеціальної педагогіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України від 19.04.2019 р. № 22.1/12-Г-232).

У навчально-методичному посібнику репрезентовано методику діагностики комунікативного компонента мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку, спрямовану на виявлення дефіцитарних та збережених ланок і рівнів психічної діяльності, визначення актуального рівня мовленнєвого розвитку, навичок ймовірного прогнозування на невербальному та вербальному рівнях.

Для вчителів-логопедів, практичних психологів, вихователів закладів дошкільної освіти, працівників інклюзивно-ресурсних, навчально-реабілітаційних центрів.