Mythos (Міфи). Метафоричні асоціативні карти

Mythos (Міфи). Метафоричні асоціативні карти від компанії Інтернет-магазин "Книжник" - фото 1
375 ₴
Мін. сума замовлення 150 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Тематика
психологія
Мова видання
російська
Вид палітурки
тверда
Стан
новий
Упаковка
Коробка
Количество карт
55

Опис

55 карток-картинок для твору і розповідання власних легенд і міфів, у грі можуть брати участь 1-10 гравців будь-якого віку.

«Міфи» - це колода з 55 барвистих акварельних малюнків, виконаних у форматі звичайних гральних карт. Вони зображують сцени і предмети зі світу міфів, сказань і легенд.

Mythos (Міфи)Mythos (Міфи)Mythos (Міфи)

Міф – це повністю вигадана історія, всередині містить абсолютну життєву правду. Скрізь, де жили люди, вони придумували міфи, щоб виразити і передати наступним поколінням свій колективний досвід. Кожна карта «Міфів» - це яскравий трамплін у світ нашої уяви. Ці карти надають можливість вільної гри або роботи, спрямованої на розвиток фантазії.

Mythos (Міфи)Mythos (Міфи)Mythos (Міфи)

«Міфи» - це гра без стратегії, без підрахунку очок, переможців і переможених. У неї можна грати як одному, так і парами, групами. У неї з цікавістю можуть грати діти, підлітки, дорослі. При розповіді «Міфів» немає правильних або неправильних інтерпретацій: тут уява заохочується і розвивається, а не перевіряється. Учасники гри відкривають стародавній скриня зі скарбами, скриня спонтанної творчості та креативності.

Щоб придумати «Міф», кожен гравець по черзі витягує картку і ґрунтуючись на ній, розповідає історію або здійснює яку-небудь дію. Таким чином, всі гравці по черзі вносять свою лепту у створенні загальної історії. Кожен раз, коли колода перемішується, виникає нова унікальна історія, адже інтерпретації карт ніколи не повторюються. Таким чином, гра у розповідання історій з допомогою «Міфів», ніколи не набридне і не застаріє.

Ще одним джерелом натхнення можуть послужити карти «Сага», також написані художницею Елі Раман. Вони можуть стати відмінним доповненням «Міфів». Ці дві колоди легко можуть використовуватися разом.

Карти «Міфи» дають можливість тренувати уяву, розважатися і грати. Незалежно від того, як ви збираєтеся використовувати карти, будь ласка, пам'ятайте ці рекомендації:

Не обов'язково бути буквальним в інтерпретації карти. Зображення на ній може розглядатися як символ або метафора.

Для натхнення зверніться до магії дитинства: чарівна паличка, магічне зілля, заклинання, допоможуть вам у створенні історій. Мистецтво є основою для творчості – надайте повну свободу своїм асоціаціям. Постарайтеся бути максимально щирими.

Уникайте складних сюжетів. Проста сюжетна лінія більш цікава, і за нею легше стежити. Утримуйтеся від інтерпретації або реинтерпретации карти іншого гравця. Немає «неправильних» відповідей або історій.

Розповідайте історію в теперішньому часі і описуйте події «у русі» і динаміці. Робота в групі йде краще, якщо гравці реагують на обрану карту спонтанно, використовую більше свою фантазію, ніж на логіку.

Уникайте тривалих монологів. Надавайте можливість всім учасникам включитися в гру.

Не соромтеся відсортовувати будь-які карти, які ви з будь-якої причини вважаєте невідповідними. Під час гри кожен може змінити обрану картку або пропустити хід без пояснення причин.

Міфи є колективної мрією людської культури, вони є відповіддю людей на ті питання, з якими вони стикаються в процесі їх існування в соціумі. Навіть у наші дні ми досі продовжуємо створювати ці «Міфи» і «Саги». Міфи є квінтесенцією людського досвіду, накопиченого в різних культурах. Вони відображаються в міфах, як у дзеркалі. Схожі теми, лише «одягнені в різні сукні», можна побачити у міфах різних народів.

Кожна карта відображає якийсь аспект казкової історії. Це гра полягає у створенні своїх власних міфів, а не в спробах розгадати в картах давно відому казку. Іноді здається, що деякі зображення збивають нас з пантелику. Вони можуть бути чимось схожі на камінь спотикання. Ці карти створюють перешкоди для спокійного і гладкого перебігу історії. Несподівана ситуація кидає виклик нашому творчому потенціалу і вносить свіжий струмінь в наші асоціації.

«Міфи» були створені для того, щоб залучити нас до створення сьогоднішньої міфології. Той факт, що у створенні 55 карт колоди були використані міфи і легенди попередніх поколінь, полегшує наше завдання за описом сучасного досвіду в термінах колективної мрії людської культури. Ці традиції, як і раніше, є для сучасної людини джерелом натхнення і сили. Кожна історія, створена з допомогою «Міфів» буде новою, унікальною і особистої.Для цієї гри не існує жодних твердих правил.

Ми, тим не менш, пропонуємо Вам кілька ідей, які ви зможете використовувати в грі в якості концептуальної основи. Вона створить необхідні умови для того, щоб процес розповідання історії міг вільно розвиватися по своїх власних правилах.

Розповідання історій (до 12 гравців)

Сядьте за стіл або розташуйтеся в коло на підлозі. Нехай кожен з гравців перетасує колоду «Міфи». Узгодьте між собою, зі скількох речень 1 або декількох складатиметься розповідь кожного учасника, а можливо є сенс домовитися про тимчасові обмеження, наприклад, однієї або двох хвилинах. Вирішіть, чи будуть використовуватися всі карти або гра буде складатися з 1-5 раундів. 1-й гравець витягує картку з колоди, кладе на стіл і продовжуючи на неї дивитися, починає розповідати історію: «Одного разу говорить кінь запропонувала мені відвезти мене в інший світ...». Коли 1-й гравець закінчив, наступний гравець бере картку з колоди, кладе її поруч з попередньою і розповідає продовження історії. Цей метод гри виправдав себе. У нього грають всі, від дітей до дорослих. Ця гра вносить великий внесок у розвиток почуття приналежності до групи.

Варіанти розповідання історій:

- історію можна розповідати іноземною мовою. Цей варіант рекомендований для маленьких груп, в яких кожному гравцеві надається більше часу для його історії.

- історія не може бути написана групою, а не розповіли. Листок паперу йде по колу, кожна напис попереднього гравця закривається від наступного. Карта лежить так, щоб її могли бачити всі гравці. Загальна історія зачитується після кожного раунду. Щоб історія була зв'язковою, кожен гравець може сказати одне ключове слово з написаного ним пропозиції.

- після того як історія розказана групою, вона може бути розіграна як невелика пантоміма.

- 3 або 4 карти навмання витягуються і кладуться на стіл обличчям вгору. Кожен гравець по черзі кладе картки в тій послідовності, в якій йому(їй) подобається, з'єднуючи їх коротку історію. Будьте впевнені, що буде стільки історій, скільки гравців.

Пасьянс

1 карта може надихнути Вас на створення цілої сторінки асоціації. Якщо писати їх щодня, може вийти «Журнал уяви». Ідентифікуйте себе з зображеним персонажем і пишіть від першої особи. Пишіть 10-15 хвилин швидко і не задумуючись. Не читайте написане до тих пір, поки не закінчите.

Велика картинка

Витягніть карту «Міфів» і покладіть її на великий аркуш паперу. Використовуючи кольорові олівці або фломастери, розфарбуйте картинку, уявляючи, що це частина якоїсь великої мозаїки. На листку паперу може бути розташовано декілька карт, в якому довільному порядку. Розкажіть історію, базуючись на те, що ви намалювали.

Використовуючи карти «Міфи», ми відкриваємо двері у світ вільних асоціації. Ми заохочуємо будь-якого гравця у створенні нових варіантів гри, адаптованих для вирішення його власних завдань.. У всіх варіантах гри, будь ласка, не забувайте про співпрацю та дружній атмосфері. У розповіді історії, як і в житті, великі історії складаються з дрібних деталей. Ці карти можна використовувати не тільки для розваги, але і як ефективний робочий інструмент для самої різної професійної діяльності. Кожна карта - це кольоровий трамплін для нашої власної фантазії. Наші ідеї та асоціації не обмежені ніякими рамками.

Правила застосування метафоричних асоціативних карт є максимально гнучкими. Вони служать керівництвом для створення бажаного контексту, в якому кожен з нас отримує доступ до свого творчого, креативного початку.