Практичні завдання для роботи з відновлення мовлення. Автори Амосова, Капліна. Російськомовне видання.

Практичні завдання для роботи з відновлення мовлення. Автори Амосова, Капліна. Російськомовне видання.

Практичні завдання для роботи з відновлення мовлення. Автори Амосова, Капліна. Російськомовне видання. від компанії Інтернет-магазин "Книжник" - фото 1
315 ₴
Мін. сума замовлення 150 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Мова видання
російська
Тип поверхні паперу
матова
Вид переплета
Мягкий
Тематика
Внутренние болезни
Тип полиграфической бумаги
Офсетная

Опис

Зараз зростає кількість хворих на інсульт. Серед хворих постійно збільшується кількість людей молодого та юного віку. Найчастішдю із причин інсульту, черепно-мозкової травми та інших захворювань центральної нервової системи є порушення вищих психічних функцій, зокрема порушення мовлення. Згодом після початку захворювання або черепно-мозкової травми людина починає оцінювати свій стан: неможливість мовного спілкування, самообслуговування й самостійного пересування або чимале обмеження цих функцій; втрату працездатності та соціального статусу. Все це призводить до важких депресій і низки інших психічних розладів. 
Порушення вищих психічних і рухових функцій є основною причиною повної або часткової втрати працездатності, причому найважливішим чинником вважаються саме порушення мовлення, які виявляються у формі афазій і дизартрії. 
З огляду на ці чинники, величезне значення набуває комплексна реабілітація таких пацієнтів, надзвичайно важливе місце, у якій відводиться відновлювальне навчання. Головною метою логопедичного відновлювального навчання є відновлення мовної функції. 
У цьому зошиті представлені практичні завдання, призначені для подолання мовних розладів у хворих із різними формами афазії грубого та середнього ступеня важкості. В основу побудови зошита закладений принцип поступового переходу від простого до складного, передбачена робота зі подолання розладів розуміння ситуативної та побутової мови; розгальмовування і подолання розладів вимовлювальної сторони мовлення; стимулювання глобального читання й письма; накопиченню вишуканого пасивного та активного словника; відновленню фономатичного слуху; відновлення розуміння значення слова; робота над семантикою слова; з відновлення читання й письма; формулування розвернутої мови, ускладненої за сенсовою та синтаксичною структурою; організація розгорнутого враження. 

Цей зошит призначений як для логопедів-афазіологів, так і для родичів хворих на інсульти, черепно-мозкові травми та інші захворювання центральної нервової системи й адаптована для самостійних занять із хворими у домашніх условиях.